Lapacho | ForGym

Lapacho

Lapacho

Čaj, ktorý sa nezvyčajne spracováva z kôry stromu Lapacho, pomáhal liečiť už starých Inkov. Obsahuje široké spektrum látok, ktoré posilňujú obranyschopnosť organizmu.

Lapachol – účinná látka, ktorú môžeme považovať za prírodný „liek“ pri liečbe nádorov. Dnes už tieto účinky spracovali do publikácií, ktoré obsahujú mnohé výskumy práve o tejto látke, ktorý priaznivo pôsobí na ľudský organizmus.

Je tiež silným antioxidantom, ktorý zabraňuje tvorbe voľných radikálov, zmierňuje bolesti hlavy a mierni nervozitu, dokonca sa používa aj proti malárii. Pôsobí protizápalovo, pomáha regenerovať cievy. Stimuluje Vašu imunitu, zlikviduje rôzne parazity a pôvodcov infekčných ochorení. Tiež je vhodným pomocníkom pri liečbe cukrovky, brzdí príjem glukózy v črevách. Čistí pečeň, odvádza z tela jedovaté metabolity a v neposlednom rade pomáha pri znižovaní hmotnosti. Podporuje využitie dlhých reťazcov uhľohydrátov a tukov v organizme, čím sa podieľa na redukcii hmotnosti a strate pocitu hladu. Pozitívom je, že tento čaj môžete dopriať aj svojim deťom.

 

Značky
Back to Top