Tréning | ForGym

Crossfit

Crossfit je silovo-kondičný tréning využívaný v ozbrojených zložkách, bezpečnostných zložkách, u bojovníkov vo voľnom štýle atď. CrossFit nie je jednostranne orientovaný fitnes program, ale snaží sa rovnomerne rozvíjať rôzne čiastkové schopnosti ako: odolnosť srdcovo-cievneho a dýchacieho systému, vytrvalosť, silu, kĺbovú pohyblivosť, výbušnosť, rýchlosť, koordináciu, rovnováhu a presnosť.
Značky

FST-7

FST-7 je tréningový program, ktorý sa snaží bojovať s obmedzeniami fasciami telu vlastnými prostriedkami. Namiesto rôznych externých zásahov do svalov sa FST-7 snaží roztiahnuť fascie z vnútra. Deje sa to cvikmi, ktoré opisuje to podivuhodné číslo na konci názvu tohto tréningu.
Značky

Kruhový tréning

V posilňovniach nájdete takmer vždy dve skupiny ľudí. Jedna sa snaží budovať svalovú hmotu, druhá znižovať obsah tuku vo svojom tele. Najmä ľudia, čo prichádzajú do posilňovne za účelom chudnutia, sa veľmi často dopúšťajú rôznych chýb. Hádam najväčšou je cvičenie takých cvikov, ktoré majú za následok budovanie svalovej hmoty. Cviky s veľkými váhami, nízkym počtom opakovaní a dlhou regeneračnou dobou nie sú cestou k štíhlej postave. Tam vedie odbúravanie tukov.

Značky
Back to Top